Spotkanie opłatkowe rejonu III

Spotkanie opłatkowe rejon III DK w Inowrocławiu przeżywał 9 stycznia 2011r. Rozpoczęliśmy wspólną Eucharystią w kościele pw. św. Jadwigi Królowej, którą sprawował ks. Krzysztof Pecyna. Na końcu Mszy św. ważne sprawy: oficjalne podziękowanie księdzu Krzysztofowi za przyjęcie posługi moderatora rejonu inowrocławskiego oraz poinformowanie wspólnoty o wyborze nowej pary filialnej: Teresy i Kazika Roszaków oraz nowej pary diecezjalnej: Grażynki i Macieja Radziszów. Dużo zmian, a to nie koniec, bo przed nami wybór nowej pary rejonowej dla rejonu III.

Słowa Teresy zapadły w sercu: Pan nie wybiera silnych i mocnych do służby lecz powołanych uzdalnia do działania, daje swą siłę i moc.

Po Eucharystii nasza wspólnota spotkała się w Katolickiej Szkole Podstawowej na agapie. Była herbata, kawa, ciasto, słodycze, owoce. Najważniejsze, że były życzenia, dzielenie się opłatkiem. Do dzieci przyszedł św. Mikołaj  oraz było wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie zespołu z Kruszwicy: Kasi i Jacka oraz ich przyjaciół.

Oby takich spotkań radosnych, umacniających było jak najwięcej!

Bóg zapłać za wszelkie dobro!

Maria

Print Friendly, PDF & Email