Wybory pary rejonowej

Czerwiec to czas, w którym kończymy rok pracy DK, a zaczynamy wakacyjne wędrowanie z Bogiem – rodzinnie, oazami, czy uczestnicząc w pielgrzymkach. Miesiąc ten, również dla nas wszystkich jest czasem podsumowania i stawiania sobie pytań, w którym miejscu jestem obecnie: czy jestem dalej, czy stoję w tym samym?

W dniu 20 czerwca 2011 zebrali się animatorzy I rejonu gnieźnieńskiego, by wybrać nową parę rejonową. Dziękowaliśmy za pełną odpowiedzialności, oddania i zaangażowania trzyletnią posługę Agnieszce i Mariuszowi Komockim, również słowami ks. Marka Borowskiego „Dziękujemy i prosimy o więcej”.

Z woli Bożej, podczas tajnego głosowania nową parą odpowiedzialną za rejon I zostali Mariola i Dariusz Kornet. Nowej parze życzymy, by otwarcie podejmowali wszystkie wyzwania, po to by ogrom łask, którymi Pan Bóg chce ich obdarować, mógł szerokim strumieniem wlewać się w ich serca. By czas pełnienia posługi, dla Waszego małżeństwa i rodziny był przepełniony miłością, powodem do radości i przyczyną prawdziwej jedności.

Agnieszko i Mariuszu, Mariolu i Dariuszu – Szczęść Wam Boże!

Grażyna i Maciej Radzisz
Ks. Tomasz Krawczyk

Print Friendly, PDF & Email