Spotkanie modlitewne

W pierwszy czwartek miesiąca spotkaliśmy się ostatni raz w tym roku formacyjnym na spotkaniu modlitewnym. Dziękujemy Asi i Mariuszowi, którzy służą nam w diakonii modlitwy, że tak pięknie nas prowadzili przez cały rok. Spotkania pierwszoczwartkowe miały stałych i wiernych uczestników.

W spotkaniu, które odbyło się w czerwcu była szczególna okazja, by dziękować Bogu na Eucharystii za całoroczną pracę w kręgach i w naszym rejonie oraz za wykłady ks. Jacka, które w profesjonalny sposób odkrywały przed nami piękno i wielką głębię Mszy Świętej. Cieszymy się, że cykl wykładów się nie skończył i po przerwie wakacyjnej będą one kontynuowane.

Po szczególnej Uczcie Pańskiej spotkaliśmy się jeszcze na agapie. Ponieważ nasi księża obchodzą rocznicę swych święceń kapłańskich, więc była też dla nich niespodzianka: tort i kwiaty, a na torcie cztery świeczki dla ks. Jacka i pięć dla ks. Krzysztofa.

Już teraz zapraszamy na następne spotkanie modlitewne oraz na wykłady ks. Jacka, które odbędą się po wakacyjnej przerwie.

Maria Lewandowska

Print Friendly, PDF & Email