2018-11-21-11-47-19
Diakonia Modlitwy
INICJATYWA NA CZAS PANDEMII KORONAWIRUSA:

OD 16.03.2020r. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE CHĘTNE OSOBY DO WSPÓLNEJ MODLITWY KORONKĄ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. JAK TO ZROBIĆ? BARDZO PROSTO! O GODZ. 15:00 NALEŻY WEJŚĆ NA STRONĘ RUCHU ŚWIATŁO- ŻYCIE ARCHIDIECEZJI GNIEŹNIEŃSKIEJ NA FACEBOOKU, KLIKNĄĆ W TRANSMISJĘ LIVE, KTÓRA BĘDZIE PROWADZONA PRZEZ CZŁONKA DIAKONI MODLITWY, USIĄŚĆ WYGODNIE I POŚWIĘCIĆ PANU BOGU 15 MINUT. NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, ŚWIAT W TYM TRUDNYM CZASIE POTRZEBUJE NASZEJ MODLITWY!

 
Diakonia Modlitwy zaprasza do codziennej wspólnotowej, bądź indywidualnej modlitwy różańcem o godz. 21:30. Jeśli masz pragnienie modlić wspólnie, nie wychodząc z domu, skontaktuj się z nami przez facebooka lub maila i dowiedz się, jak to robimy.
Nasz różaniec, podczas którego omadlamy wszystkie intencje nadesłane do skrzynki intencji, bądź  w prywatnych wiadomościach, trwa już od marca 2018r. Wiemy, że każda inicjatywa Ruchu Światło- Życie powinna mieć swój początek właśnie w modlitwie, więc wychodzimy temu na przeciw i modlimy się za każdego członka naszej wspólnoty, o rozwój Ruchu w naszej archidiecezji i wszystkie nadchodzące rekolekcje, bo jak mówił ks. Franciszek Blachnicki: „Ten, kto prowadzi życie modlitwy, jest żywym chrześcijaninem.”  

 

Odpowiedzialni:

Julita i Waldemar Białkowscy – DK Inowrocław 

Maria Wolska – Barcin (kontakt

Anna Frąckowiak –  Murowana Goślina (kontakt

Wojciech Kaczmarek – Chodzież (kontakt)

Szymon Kaja – Chodzież (kontakt)

Łukasz Stachowiak – Gniezno (kontakt)

email: diakoniamodlitwygniezno@gmail.com 
email: dm.inowroclaw@gmail.com
Intencje
Print Friendly, PDF & Email