Poniżej znajduje się spis wspólnot dziecięcych i młodzieżowych działających w naszej diecezji.

Jeżeli jakaś wspólnota nie została w nim uwzględniona lub dane są nieaktualne, prosimy o kontakt z administratorem strony.


GNIEZNO

Spotkania Oazy Dzieci Bożych (dla dzieci ze szkoły podstawowej)
w co drugą sobotę o godz. 9:oo
Parafia pw. Matki Zbawiciela
Animator: Monika Nowakowska

Spotkania Oazy Młodzieżowej (grupy dla młodzieży z klasy VII i VIII, gimnazjum oraz ze szkoły średniej)
w piątki po Mszy Św. o godz. 18:00 (najpierw Msza Święta, a po niej spotkanie w salce obok wikariatu)
Parafa pw. bł. Radzyma Gaudentego
Odpowiedzialna: Weronika Kowalczyk
Animatorzy: Monika Nowakowska, Monika Chwiałkowska, Krzysztof Wilk
Moderator: ks. Krzysztof Brzykcy

Spotkania dla Studentów i Dorosłych
w piątki po Mszy Św. o godz. 18:00 (najpierw Msza Święta, a po niej spotkanie w salce obok wikariatu)
Parafa pw. bł. Radzyma Gaudentego
Odpowiedzialny: Krzysztof Wilk
Animator: Łukasz Budziak
Moderator: ks. Krzysztof Brzykcy


INOWROCŁAW

Spotkania Oazy Młodzieżowej
W piątki po Mszy Św. o godz. 18:00 (najpierw Msza Święta, a po niej spotkanie w Zwiastunie) – spotkania przygotowujące do I st. ONŻ (grupy dla młodzieży z gimnazjum oraz ze szkoły średniej)
W czwartki po Mszy Św. o godz. 17:00 lub 18:00 – spotkania formacyjne dla osób po II st. ONŻ (szczegółowych informacji na temat godziny spotkania udzieli ks. Krzysztof Kubaszewski)
Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy pierwszy piątek miesiąca
Parafia pw. Zwiastowania NMP Spotkania w „Zwiastunie”, Adoracja w kaplicy sióstr
Moderator: ks. Krzysztof Kubaszewski


CHODZIEŻ

Spotkania Oazy Młodzieżowej
W piątki po Mszy Św. o godz. 18:30 (najpierw Msza Święta, a po niej spotkanie na plebanii) spotkania dla osób, które dopiero zaczynają formację w Oazie oraz dla tych, którzy przygotowują się do I st. ONŻ
W czwartki po Mszy Św. o godz. 18:30 (najpierw Msza Święta, a po niej spotkanie na plebanii) spotkania dla osób przygotowujących się do II st. ONŻ
Parafia pw. św Floriana Salka w Domu Parafialnym – ul. Kościelna 8, Chodzież
Animator: Karolina Flicińska
Moderator: ks. Jarosław Wesołowski


BARCIN

W piątki o godz. 18:00 – spotkania przygotowujące do I i II st. ONŻ (grupy dla młodzieży z VII i VIII klasy, z gimnazjum oraz ze szkoły średniej)
Animatorki: Agnieszka Butowt, Marysia Wolska
W soboty o godz. 17:00 – spotkania formacyjne dla osób po II st. ONŻ
Animator: ks. Jakub Janiak
W czwartki o godz. 17:15 – Oaza Dzieci Bożych (dla uczniów szkoły podstawowej)
Animatorki: Olga Gwizdała, Julia Maciejewska
Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego Plebania, wejście od ul. Lotników
Odpowiedzialna: Marysia Wolska
Moderator: ks. Jakub Janiak


MUROWANA GOŚLINA

W piątki po Mszy Św. o godz. 18:00 (najpierw Msza Święta, a po niej spotkanie)
Parafia pw. św. Jakuba Apostoła 
Moderator: ks. Waldemar Myka

Print Friendly, PDF & Email